Željezničar se oglasio poslije drame u Doboju
FK Željezničar ispao je večeras u četvrtfinalu Kupa BIH. Željezničar je ispao na penale od Sloge, a nakon susreta viđene su i ružne scene, kada je došlo do fizičkog obračuna na terenu. Ipak, mnogo će se pričati i o stiuaciji kada je penal izveo mladi Šabić, a djeluje da je lopa od prečku otišla iza […]









